Etiket: “ödüllü yarışmalar”

Kombin Yarışmaları

Yarışmalar

Kombin Yarışmaları için yorumlar kapalı...

Şu sıralar ilginizi çekeceğini düşündüğümüz moda stil tarz giyim kuşam makyaj kozmetik kombin yarışmaları var; bu yarışmalara katılarak hem zevkli vakit geçirmek hem de ödül kazanmak mümkün; bakın size 3 yarışmadan bahsedelim:

1) Café Crown’la ’Daha Çok Sen’i en iyi yansıtacak kombini oluştur, hediye çeki senin olsun!

İçindeki seni ortaya çıkaracak, seni daha çok sen yapacak kombini oluşturmaya hazır mısın? Gördüğün 4 Café Crown ürünü birer rengi temsil ediyor: turuncu, mavi, gri ve bej. Senin yapman gereken tek şey ise ’Daha Çok Sen’i yansıtan rengi seçmek ve bu renk konseptiyle en yaratıcı kombini oluşturup içindeki seni serbest bırakmak. Artık yarışmaya katılmaya hazırsan, rengini seçerek işe koyulabilirsin. Unutma, en iyi kombinin sahibi 4 kişi Sevil Parfümeri’den 300 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Bol şans!

2) Tutkunun İzini Estée Lauder Pure Color Envy Lipstick ile keşfedin

Yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick bir kadının gizemini ve dinamizmini ölümsüzleştiren cesur ve kışkırtıcı tonları içeren baştan çıkarıcı bir koleksiyon. 4 farklı renk grubundan hangisi seni yansıtıyor? Stiline uygun renk tonunda kombinini hazırla, Yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick kazan!

3) Baharı Mango ile karşıla. En neşeli Mango Kadın ürünleri ile kombinini yap, 300TL’lik hediye çekini kazan.

Çiçekler, canlı renkler, desenler. Bu yaz Mango ile çok neşeli geçecek. Hayal gücünü kullan, tüm renkler ve tüm ürünler elinin altında. Yarışmak için bir tek şart var; oluşturduğun kombindeki tüm ürünler Mango Kadın koleksiyonuna ait olması gerekiyor, hayal gücü sınırsızdır, unutma!

Bu ve benzeri tüm kombin yarışmaları için Bukombin sitesine tıklayabilirsiniz. Keyif dolu yarışmalar dileriz.

Ödüllü Fotoğraf Yarışması: Nesiller Boyu Gülümseyin

Yarışmalar

Ödüllü Fotoğraf Yarışması: Nesiller Boyu Gülümseyin için yorumlar kapalı...

fotograf-yarismasiFotoğraf çekmeyi seviyorsanız, ayrıca ödül kazanmak da size enteresan geliyorsa şöyle bir fotoğraf yarışması var. İsteyen herkes katılabiliyor.

Yarışmada birinci 8 bin TL, ikinci 6 bin TL, üçüncü ise 4 bin TL ile ödüllendirilecek. Mansiyona layık görülen eserin sahibine ise 500 TL para ödülü verilecek. Ayrıca yarışmaya Instagram’dan katılan fotoğraflar arasında birinci seçilen eserin sahibine ise Nicon Coolpix S4200 model fotoğraf makinası hediye edilecek. Yarışma sonunda sergilenmeye hak kazanan 50 fotoğrafın sahibi ise sertifika alacak.

“Nesiller Boyu Gülümseyin” adlı bu Fotoğraf Yarışması 4 Mayıs 2014’e kadar sürecek.

Dijital ve dijital ortama aktarılmış, renkli ya da siyah-beyaz fotoğrafları ile yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf severler, Nesillerboyugülümseyin.com adresi üzerinden yükleme yapabilecek. Yarışmaya gönderilecek fotoğrafların JPEG formatında 300dpi çözünürlükte büyük boy baskıya elverecek şekilde, kısa kenar 2800 pikselden küçük olmaması gerekiyor. Candan Bakım konulu Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması’nın ikincisine katılan eserler, 12 Mayıs’ta seçici kurul tarafından değerlendirilecek. Sonuçların 14 Mayıs’ta açıklanacağı yarışmada sergi ve ödül töreni ise 13 Haziran’da gerçekleşecek.

Daha fazla detay için: http://www.nesillerboyugülümseyin.com
İndirim kodu aramak için: http://www.indirimkodu.com