Hakkımızda

İndirim Kodu sitesi olarak çok faydalı bir iş yaptığımıza inanıyoruz. Bedava indirim kuponları, kupon kodları, hediye çekleri ve alışverişi anında ucuzlatan fikirler dağıtıyoruz. Sabahtan akşama kadar interneti en ücra köşelerine kadar arşınlayıp her deliğe girip çıkıyoruz ve kullanıcılarımıza zekice öneriler, indirim haberleri ve kuponlar toplayıp; bunları kategorilerine göre sınıflayıp; mağazalarına göre ayrı ayrı listeleyip; ücretsiz sunuyoruz. Ve tabii ki kendimizle gurur duyuyoruz, çünkü fayda üretiyoruz ve neredeyse bir banknot matbaası gibi çalışıp sizlere havadan para dağıtıyoruz. Evet bu indirim kodu dediğimiz şey aslında gerçek para. Çünkü tam alışverişinizi tamamlarken bu kodları birer para gibi kullanarak kredi kartınızın daha az ısınmasını sağlıyorsunuz; cebiniz yanmıyor, hayat ferahlıyor, zekice biten her alışveriş mutluluğu perçinliyor.

Aşağıdaki kısa video filmi bizden bahsediyor, fazla söze ne hacet, film 30 saniyede durumu özetliyor.

Biz kimiz ve bu sitede kim ne iş yapar diye sorarsanız; Ezgi içerik mühendisliğimizi yapıyor; sizlerden gelen, veya firmaların gönderdiği, veya bizim bloglardan forumlardan bültenlerden maillerden sitelerden ve sosyal paylaşımlardan derlediğimiz kuponları sıraya dizip en kullanışlı şekilde sunulmasını sağlıyor. Caner server mütehassısımız; sitenin hızlı açılması ve açılan sitenin her fonksiyonunun sorunsuz çalışması için bizzat canla başla uğraşıyor. Cenk WordPress uzmanımız ve günün tamamını kodlarla geçiriyor, fakat onun kod dediği şeyler kupon kodu değil bilgisayardaki programcıklar; dolayısıyla biz kodu alışverişte kullanmaktan bahsedince bize uzaylı görmüş gibi bakıyor. Deniz logolarımızı başlıklarımızı renklerimizi ve grafiklerimizi hayata geçirirken; Tunç joker elemanımız ve telefon kulağında bir o tarafa bir bu tarafa koşuşturuyor; bir taraftan içeriğe bir taraftan da sosyal medyaya omuz veriyor; basın bültenlerimizi yazıyor; firmalara dil döküyor; mağazalara giden linklerin tesisinden de o sorumlu. Sibel ise Tunç’un kardeşi ve şirketin muhasebesine bakıyor, devletle olan ilişkileri düzene sokuyor ve vergilerimizi tam zamanında ödeyerek ülkemize yol su elektrik sağlıyor.

Yani baktığınızda küçük bir ekibiz ama tıkır tıkır işleyip büyük işler yapmak ve kullanıcılarımıza fayda üretmek, “oh dünya varmış” dedirtmek üzere yola çıktık. Sizlerin de desteğinizle Türkiye’nin en sevilen, en güncel, en yararlı ve en popüler indirim kodu sitesi olmak üzere var gücümüzle çalışıyoruz. Eğer bir hatamız olursa lütfen söyleyin; insanoğlu hata yapabiliyor; söylersiniz hemen düzeltiriz ve bir daha tekrarlamamak üzere kendimize ders çıkarırız. Öte yandan kullanımı tamamen bedava bir site olup sadece reklam geliri, amatör bir heyecan ve portakal suyu ile yaşayan samimi bir ekip olduğumuz için bizi sürekli destekleyeceğinizi umuyoruz. İndirimkodu.com olarak her zaman sizin için çalışıyoruz ve daima emrinizdeyiz.