3Dörtgen’den 100TL MaxiPuan +200TL hediye çeki kazanıyoruz!

- ,

3Dörtgen’den 100TL MaxiPuan +200TL hediye çeki kazanıyoruz! için yorumlar kapalı...

3Dörtgen’den 100TL MaxiPuan ve 200TL hediye çeki kazanmanın yolu ​Maximum Kart kullanmak. Normal müşteriler alışverişi etiketteki fiyattan yaparken ​Maximum Kart kullanıcıları fiyatı sihirli bir değnekle dokunmuş gibi ucuzlatacak. Detaylar şöyle:

​Maximum Kart’ınız ile 1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında 3Dörtgen’den yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL MaxiPuan ve 200 TL hediye çeki ve Ultimaker 2+ veya Ultimaker 2 Extended+ 3 boyutlu yazıcı alanlara Apple iPad WiFi 32 gb, The 3D Printing Handbook ve Ultimaker Transparan PLA 3B yazıcı hammaddesi hediye!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: 3dortgen.com online mağazasından İş Bankası Bankamatik Kartları ve İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir. MaxiPuan’larınız 7 Şubat 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Şubat 2019’dur. Başka kampanya ile bir birleştirilemez. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve 3Dörtgen kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma yetkisine sahiptir.

+Tüm 3Dörtgen indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.