Bosch’tan Philips alanlara 1000TL hediye var!

- ,,,

Bosch’tan Philips alanlara 1000TL hediye var! için yorumlar kapalı...

Bosch’tan Philips Televizyon alanlar 1000TL’ye varan değerde nakit para kazanıyor! Detaylar şöyle:

Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan tüm Teknosa, Vatan Bilgisayar, Media Markt, Evkur, Arçelik ve Bosch Mağazalarından ve online satış kanallarından ve de diğer yetkili Philips TV satış Mağazaları’ndan kampanya tarihleri arasında 43 inç (43PUS6503), 49 inç (49PUS7503 ve 49PUS7803), 50 inç (50PUS6503 ve 50PUS7303) 55 inç (55PUS6703, 55PUS7303, 55PUS7503, 55PUS7803 ve 55PUS8503) 65 inç (65OLED873, 65PUS6703, 65PUS7803 ve 65PUS8503) ve ( 75 inç 75PUS8303) Philips TV modellerinden satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler iş bu Kampanya Katılım Koşullarına uygun olarak kampanya katılımında bulunmaları halinde şahsi Türk Lirası banka hesap numaralarına 43 inç televizyon ürünü satın alımlarına 100TL (Yüz Türk Lirası), 49 inç televizyon ürünü satın alımlarına 200TL (İkiyüz Türk Lirası), 50 inç televizyon ürünü satın alımlarda 200TL (İkiyüz Türk Lirası), 55 inç televizyon ürünü satın alımlarına 300TL (Üçyüz Türk Lirası), 65 inç televizyon ürünü satın alımlarına 500TL (Beşyüz Türk Lirası) ve 75 inç televizyon ürünü satın alımlarına 1.000TL (Bin Türk Lirası) para geri ödeme promosyonundan (diğer adıyla Fırsat Ayağına Geldi Para Geri Ödeme Kampanyası’ndan) faydalanma hakkı elde edeceklerdir. Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler.

1) Bu kampanya ile 04 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan tüm Teknosa, Vatan Bilgisayar, Media Markt, Evkur, Arçelik ve Bosch Mağazalarından ve online satış kanallarından ve de diğer yetkili Philips TV satan Mağazaları’ndan gerçekleşecek 43 inç, 49 inç, 50 inç, 55 inç, 65 inç ve 75 inç Philips TV satın alımlarında para geri ödeme kampanyası için tüketiciler, iş bu Kampanya Katılım Koşulları’na uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları şartı ile kampanyadan faydalanma hakkına sahip olacaktırlar.

2) Tüketicilerin, başvurularını alışveriş faturasının üzerinde bulunan tarih itibariyle 7 (yedi) gün içerisinde firsatayaginageldi.com adresinde bulunan kampanya web sitesine giriş yapıp, satın aldıkları Philips TV’lerinin seri numarası ve aktif olarak kullandıkları cep telefon numaraları kullanarak ana sayfa üzerinden başvuru formuna ulaşmaları, istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurmaları ve kendi adlarına düzenlenmiş olan alışveriş faturalarının fotoğrafını çekmek veya taramak sureti ile sisteme yükleyerek ve de ‘’Katılım Koşulları’’ ile “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme Ve Onay Formu”nu kabul etmeleri durumunda kampanya düzenleyicisine online olarak göndererek tamamlamaları gerekir.

a. Tüketicilerin, 7 gün içerisinde kampanya katılım başvurusunda bulunmamaları, başvurularında alışveriş faturasını yükleyip göndermemeleri, kendilerinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurmaları halinde, kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

b. Kampanya katılım başvurusunda bulunacak tüketicinin, alışverişi gerçekleştiren tüketicinin bizzat kendisi olması gereklidir. Bu çerçevede, ürün alışveriş faturasının kampanya katılım başvurusunda bulunacak tüketicinin bizzat kendi ismine düzenlenmiş olması gerekmektedir. Ürün alışveriş faturasının Kampanya katılım başvurusunda bulunan tüketicinin bizzat kendi adına düzenlenmemiş olması halinde tüketici kampanyadan faydalanamaz ve başvuruda bulunmuş ise başvurusu geçersiz sayılarak, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

c. Başvuru formunda belirtilen, kampanya dahilinde iletişim kurulmak için gerekli olan öncelikle e-posta adresi ile cep telefon numaralarının geçerli, ulaşılabilir ve aktif olmaması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.

3) Başvuruların online olarak kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları e-posta adreslerine ve de cep telefonu numaralarına başvurularının ulaştığına dair bilgilendirme e-postası ve SMS’i gönderilecektir.

4) Başvurular online olarak kampanya düzenleyicisi olan BA Life’a ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde değerlendirmeye alınacak olup, katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına başvurularının geçerli olup olmadığına ilişkin bilgilendirme SMS’i ve emaili gönderilecektir.

a. Geçerli olan kampanya katılım başvuruları çerçevesinde gönderilecek SMS içeriğinde katılımcıların kampanya katılım başvurularının geçerli olduğu ve para geri ödemelerin gerçekleşebilmesi için fatura tarihleri itibaren 60. İla 70. Gün arasında kampanya sayfasına gelip banka bilgilerini bildirebileceklerinin bilgisi yer alır.

b. Geçersiz olan kampanya katılım başvuruları çerçevesinde SMS içeriğinde başvurunun geçersiz olduğu belirtilecek olup, kampanya düzenleyicisi ile telefon yolu ile irtibata geçilerek detaylı bilgi edinilebilecektir.

i. Ürün alışverişinin gerçekleştiği tarih ve neticeden fatura üzerindeki tarih kampanya tarihleri olan 04 Mayıs 2018 – 30 Haziran 2018 tarih aralığında olmaması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.

ii. Ürün alışveriş faturasının üzerinde satın alındığı belirtilen ürünün kampanyaya dahil olan ürünlerden biri olmaması durumunda yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.

iii. Kampanyaya katılımına başvuran katılımcının kimlik bilgileri ile ürün alışveriş faturasının üzerinde belirtilmiş olan isim ile eşleşmemesi durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.

iv. Ürün alışveriş faturası tarihi itibaren 7 gün içerisinde kampanya katılım başvurusunda bulunulunmaması durumunda veya başvurularda alışveriş faturasının yüklenmemiş olması durumunda başvurular geçersiz sayılacaktır.

5) Geçerli olan başvurularda katılımcılar fatura tarihi itibariyle 60. (altmışıncı) ile 70. (yetmişinci) gün arası kampanya web sayfası olan firsatayaginageldi.com sayfasına giriş yaparak, TV seri numaraları ve başvuru esnasında kullandıkları ve başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefon numaralarını kullanarak sisteme tekrardan giriş yapmalı ve şahsi Türk Lirası banka hesap bilgilerini girmelidirler.

6) Hesap bilgilerinin girildiği tarihi takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde, Katılımcıların belirtmiş oldukları hesap numaralarına (Banka Adı, Şehir, Şube, Iban numarasına) eft/havale yoluyla hak kazanmış oldukları 100,00 TL, 200,00 TL, 300,00 TL, 500,00 TL veya 1.000,00 TL para geri ödemesi gerçekleştirilecek olup, yapılan para geri ödemelerin dekontları katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları e-posta adreslerine gönderilecektir ve de katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefon numaralarına para geri ödemelerinin gerçekleştiğine dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

7) Kampanya dahilindeki para geri ödemesi promosyonları, sadece Türkiye’de bulunan ve Türkiye’de şubesi olan tüm bankalara ait Tüketicilerin sahip olduğu Türk Lirası banka hesaplarına gerçekleştirilebilecektir. Yurt dışında bulunan banka hesaplarına para geri ödemesi promosyonu gerçekleştirilmez.

8) Kampanyaya son başvuru, her bir tüketici için alışveriş fatura tarihi itibariyle 7 (yedi) iş günü içerisinde yapılabilecek (alışveriş fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) olup, bu sürenin sona ermesinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve tüketiciler kampanyadan faydalanamayacaklardır.

9) Her bir TV seri numarası ile sadece 1 (bir) başvuru gerçekleştirilebilir. Aynı seri numarası ile ikinci kampanya başvurusu yapılamaz, ibrazı halinde kabul edilmez, nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, depozito olarak veya bir hesaba ödeme yapmak için kullanılamaz.

10) Kampanya sadece kampanyaya dahil olan ürünler için geçerli olup, iş bu katılım koşullarında yer verilen ürün ve modeller dışındaki ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

11) Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar ve/veya iş ortaklıkları kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanya katılım başvurusunda bulunulması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.

12) Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.

13) Yapılan alışverişin iadesi veya iptal edilmesi durumunda kampanyaya katılım hakkı tanınan seri numaraları geçerliliğini yitirir.

14) Tüketiciler, kampanya çerçevesindeki para geri ödeme promosyonuna katılma hakkından sadece 1 (bir) defa faydalanabilecek olup, birden çok alışveriş faturası ve neticeten kampanya katılım kodu olması, kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecekleri için, aynı kişinin ikinci defa kampanya katılım başvurusunda bulunması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır. Tek bir alışveriş faturası içeriğinde birden çok kampanyaya dahil olan ürün alışverişi bulunması halinde dahi tüketiciler kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecekleri için, katılımcıların başvuru esnasında kullandıkları seri numaraları ürün neticesinde başvuru değerlendirmeye alınacak olup, geçerli başvurularda ilgili seri numaralı ürüne ilişkin hak kazanılan tutarın geri ödemesi gerçekleşecektir.

15) TP Vision Elektronik Ticaret A.Ş çalışanları, Teknosa, Vatan Bilgisayar, Media Markt, Evkur, Arçelik ve Bosch mağaza çalışanları ile diğer yetkili Philips TV satan mağaza çalışanları kampanyadan yararlanamazlar. Katılımcıların bu mağazalarda çalışan personel olmaları tespit edilmesi durumunda başvuruları geçersiz sayılacak ve kendilerine ilave bir hak tanınmayacaktır.

16) Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden BA Life’ın sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda BA Life’ı her türlü sorumluluk yaratacak halden Philips’i gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

17) Tüketiciler, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul beyan ve taahhüt ederler.

18) Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, TP Vision ve BA Life söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya tüketicilerden kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan faturanın aslını ibraz etmesini talep edebilir.

19) Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesinin ön koşulu, iş bu “Kampanya Katılım Koşulları”nın ve Kampanya Web Sitesi’nde yer alan “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme, Beyan Ve Onay Formu”nun tamamını eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaktır. Kampanya katılım başvurusu yapmadan evvel tüm kampanya katılım şart ve koşullarını okuyup, anlayarak, eksiksiz olarak kabul ettiği takdirde kampanyaya katılması gerekmekte olup, tüketicilerin kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları halinde tüm kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul ettikleri varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

20) Tüketiciler, iş bu kampanyaya katılım başvurusunda bulunmakla, BA Life Pazarlama Reklam Organizasyon Tic.Ltd. Şti. (MERSİS NO: 0128043121400017) aracılığıyla TP Vision Elektronik Ticaret A.Ş. (MERSIS NO: 0859055895200017 tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde, paylaştıkları bir takım bilgilerin (Ad, Soyad, ve Telefon Numarası, e-posta adresi ve kampanya kapsamında sağlanmış olan sair kişisel veriler) kampanya kapsamı ile sınırlı olarak ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabileceğini, toplanabileceğini, saklanabileceğini, depolanabileceğini, işlenebileceğini, yurtiçi ve yurtdışına aktarılabileceğini kabul beyan ve taahhüt ederler. Bu halde tüketiciler, kampanya web sitesinde yer alan 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Ve Bu Kanun Kapsamındaki Haklarınız ile ilgili “KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN BİLGİLENDİRME VE ONAY FORMU” nu okuyup online olarak onay vermeleri akabinde kampanyaya katılmalıdır.

21) TP Vision ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vuku bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Promosyonların parasal karşılığı talep edilemez.

22) İşbu Kampanya TP Vision Elektronik Ticaret A.Ş. adına BA Life Pazarlama Reklam Org. Ve Tic. Ltd. Şirketi (“BA Life Marketing”) tarafından yürütülmektedir. Kampanya ile ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi talepleriniz için irtibat adres ve telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

23) Bu kampanya stoklarla sınırlı olup, hizmetin parasal karşılığı talep edilemez. Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmak ile birlikte bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, iş bu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelerine uymamaları, eksik veya hatalı bilgi ibraz etmeleri halinde, yapılan kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılarak kampanyadan faydalanamazlar ve kendilerine ilave bir hak tanınmaz.

24) Yetkili Kurum: BA Life Pazarlama Reklam Org. Tic. Ve Ltd. Şti.
İrtibat Numarası hafta içi Pazartesi – Cuma (9:30–17:00) 0212 963 20 37
Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.

+Tüm Bosch indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.