Bugün 2000 TL alışverişte mobilya montajı bedava

- ,

Bugün 2000 TL alışverişte mobilya montajı bedava için yorumlar kapalı...

IKEA’dan 2000 TL ve üzeri alışverişte 3 gün boyunca mobilya montajı bedava kampanyası başladı. Kampanya koşulları şöyle:

Kampanya tarihleri boyunca IKEA Aile Kart sahiplerine özel 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde mobilyaların montajı ücretsiz olacak.

Kampanya, IKEA Ümraniye, IKEA Bayrampaşa, IKEA Ankara ve IKEA Bursa’dan yapılan alışverişlerde ilgili mağazanın bulunduğu il sınırlarında, IKEA İzmir’den yapılan alışverişlerde İzmir il sınırında, Manisa’nın Yunus Emre ve Şehzadeler ilçelerinde, IKEA Kartal’dan yapılan alışverişlerde İstanbul ve Kocaeli il sınırlarında (Kandıra, Gölcük, Karamürsel ilçeleri hariç) IKEA Antalya’dan yapılan alışverişlerde Antalya ilinin Manavgat, Korkuteli, Kemer, Serik, Konyaaltı, Döşemealtı, Aksu, Kepez, Muratpaşa ilçelerinde, Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde Bodrum ilçe sınırları, Adana Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde ise Adana ilinin Seyhan, Ceyhan, Yumurtalık, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam ilçeleri ile Mersin ilinin Tarsus, Mezitli, Toroslar, Akdeniz ve Yenişehir ilçeleri için geçerlidir. İstanbul Adalar kampanya dahilinde değildir. Kampanya, belirtilen bölgeler için İnternet Mağazası’nda da geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için sipariş özeti ve ödeme sayfasında montaj hizmeti satın alınmalıdır. Kampanya 18-19-20 Ocak tarihleri arasında yapılan alışverişlerde ve yalnızca mobilyaların montajı için geçerli olacaktır. Keyif dolu alışverişler dileriz.

+Tüm IKEA indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.