GoldMaster HOME: Yapı Kredi Müşterilerine özel tüm ürünlerde %55 indirim

- ,,,,,,,,

GoldMaster HOME: Yapı Kredi Müşterilerine özel tüm ürünlerde %55 indirim için yorumlar kapalı...

GoldMaster HOME Yapı Kredi Müşterilerine özel tüm ürünlerde geçerli %55 indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. 31 Aralık 2020 tarihine kadar Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan kullanıcılar, goldmasterhome.com websitesinden yapacakları alışverişlerde geçerli anında özel indirim kodu kazanacaktır. Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:
– İndirim kodları İnternet Şubesi’nde ve Yapı Kredi Mobil’de yer alan ‘’Kampanyalar’’ alanına yüklenecektir.” ve 31 Aralık 2020’e kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler indirim kodlarını 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanabilecektir.
– Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu alışveriş sepetindeki “Kupon Kodu” alanına girmeleri gerekmektedir.
– Kampanya Yapı Kredi müşterileri için geçerlidir.
– İndirim kodu kişiye özel olup tek kullanımlıktır.

+Tüm GoldMasterHome indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.