Hepsiburada alışverişleri 60 TL hediye çeki kazandırıyor

- ,

Hepsiburada alışverişleri 60 TL hediye çeki kazandırıyor için yorumlar kapalı...

Hepsiburada alışverişleri 60 TL hediye çeki kazandırıyor kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. Hepsiburada’dan tek seferde yapılan KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli ve ödeme kuponu hariç 200 TL ve üzeri Oto aksesuar ve bakım ürünü alışverişlerinde 60 TL hediye çekine hak kazanılacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Hediye çekine hak kazanılabilecek ürünlerin yer aldığı link : [https://www.hepsiburada.com/oto-aksesuar-urunleri-c-253574]
  • Kazanılan 60 TL’lik hediye çekleri 15 Ekim 2019 -31 Ekim 2019 (bu tarih dahil) tarihlerinde tek seferde yapılacak KDV dahil, hediye çeki ,kargo bedeli ve ödeme kuponu hariç 1000 TL ve üzeri oto lastik ürünleri alışverişlerinde geçerli olacaktır.
  • Hediye çeklerinin kullanılabileceği ürünlerin yer aldığı link : [https://www.hepsiburada.com/oto-lastikler-c-259720]
  • Hediye çekleri bölünemez ve birleştirilemez.
  • Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
  • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir.
+Tüm Hepsiburada indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.