Koçak Gold: GarantiPay ile 75 TL bonus kazanın

- ,,,

Koçak Gold: GarantiPay ile 75 TL bonus kazanın için yorumlar kapalı...

1-30 Kasım tarihleri arasında www.ekocakgold.com’dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 75 bonus kazanın. Kampanyadan yararlanmak için; alışverişiniz sepetinizi www. www.ekocakgold.com ‘da oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
  • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
  • Kazanılan Bonus’lar 15 Aralık 2018’de kartınıza yansır ve 16- 26 Aralık 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 28 Aralık 2018’de geri alınacaktır.
+Tüm Koçak Gold indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.