TurkNet’te Paraf ile 3 ay %50 indirim avantajı

- ,

TurkNet’te Paraf ile 3 ay %50 indirim avantajı için yorumlar kapalı...

TurkNet’te Paraf ile 3 ay %50 indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan “TIKLA VE KAMPANYAYA GİT” linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir indirim kuponu, kupon kodu veya hediye çeki de gerektirmiyor. TurkNet’te Paraf ile ilk 3 ay %50 indirim var! Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.

Kampanya Detayları:

 • Kampanyadan yararlanabilmek için TNET yazıp 3404’e SMS gönderilerek kod alınması gerekmektedir.
  Alınan kod ile TurkNet Özgür İletişim Paketi’ne abone olunması halinde ilk 3 ay %50 indirim kazanılacaktır.
 • TurkNet Özgür İletişim Paketi taahhütsüz ve ön faturalamalı bir hizmet. Abone olunan ayı takip eden ayın başında, hizmetin açıldığı ay içindeki kullanımları ve gelecek ay yapılacak kullanımları kapsayan iki ayrı fatura gönderilir.
 • Abone olunan ay içindeki kullanımları kapsayan fatura için yüzde 50 indirim uygulanmaz. İndirim, ilk gelen ve yeni ay içindeki kullanımları kapsayan ilk tam ay faturasına ve daha sonraki iki ay başında gelecek ve ay içindeki kullanımları kapsayan iki tam ay faturasına yansıtılır. Toplamda abonenin üç tam ay faturasına yüzde 50 indirim sağlanmış olunur.
 • Abonelik için Turk.net web sitesinden ya da 0850 288 80 81 numaralı TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı’ndan başvuru yapılmalı ve kampanya katılımınız sonrası tarafınıza gönderilen kampanya kodu kullanılmalıdır.
 • TurkNet Özgür İletişim Paketi’nden sadece ev kullanıcıları yararlanabilir.
  Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (yüzde 18 KDV ve yüzde 7,5 ÖİV) dâhildir.
 • Özgür İletişim hizmeti kapsamında, aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.
 • Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
+Tüm Turk.net indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.