Watsons Ödülleri: 500 Hediye Setinden Biri Sizin Olsun!

- ,

Watsons Ödülleri: 500 Hediye Setinden Biri Sizin Olsun! için yorumlar kapalı...

Watsons Ödülleri Başladı: En sevdiğiniz ürünlere oy verin, 500 Hediye Setinden birini kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Şartları Şöyle:
İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylaması 31.01.2020 tarihinde başlayacak, Mart’ın ikinci haftasında son bulacaktır.

Kampanya süresi boyunca odul.watsons.com.tr adresine gelen ziyaretçiler, kendilerine sağlanan giriş metodlarından birisini kullanıp 25 farklı kategoride favori ürünleri için oy kullanabileceklerdir. Oy kullanarak, formu dolduranlar arasından çekiliş ile belirlenecek 500 kişi kategorilerin kazanan ürünleri içerisinden belirlenecek ürünlerden oluşan hediye seti kazanma şansına sahip olacaktır.

Oylama için Watsons Card’ı ile giriş yaparak oyunu kullanarak formunu dolduranlar arasından çekiliş ile belirlenecek 5 Elite müşteri ödül töreni gecesine çift kişilik davetiye kazanacaktır. Davetiye sadece ödül törenine giriş ve gala gecesini kapsamakta ve bunun dışında kalan ulaşım vb. masraflar kazananlara aittir.

Kullanıcıların oy kullanabilmesi için web sitesinde bulunan 3 giriş metodundan birisini kullanarak giriş yapmaları gerekmektedir. Her bilgisayardan en fazla 1 oy kullanılabilir ve 1 kullanıcı sadece bir giriş yöntemini kullanarak giriş yapabilir.

Çekiliş sonucu hediye kutusu kazanan kişiler 6 Nisan 2020 tarihinde odul.watsons.com.tr adresinde ilan edilecektir. Hediye gönderimleri 30 Nisan 2020 tarihi itibariyle kişilerin beyan ettikleri adreslere kargo yoluyla yapılacaktır.

Katılımların değerlendirilmesinde Watsons Türkiye’nin belirlediğini saatte kabul gören veriler esas alınacaktır.

Kampanyaya katılarak hediye kazanan kullanıcıların formda belirttikleri bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Katılımcıların bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenle hediyenin gönderilmemesi durumundan Watsons Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Formu doldurmayan kullanıcılar hediye hakkı kazanamaz.

Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, hediye kazanamazlar. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Watsons Türkiye, kampanya süresi boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullanarak hile yaptığı veya uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediyelerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Ayrıca, Watsons Türkiye’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Watsons Türkiye, önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar hediye kazanamazlar.

Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.

Watsons çalışanları oylamaya katılabilir ancak oylama sonucu çekilişe katılamaz.

Çekiliş kampanyasına 18 yaş altı kişiler katılamaz, katılıp kazanırsa hediyesi teslim edilmez.

Bol şanslar.

+Tüm Watsons indirim kuponu, kupon kodu ve kampanya haberleri için burayı TIKLAYINIZ.