Store RSS

İddaa kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

İddaa indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki İddaa indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

http://www.iddaa.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.3 /5 (22 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 3 kupon

İndirimlerden faydalanmak için üye olun!

iddaa.com.tr sitesi de diğer pek çok sitenin yaptığı gibi üyelerine dönem dönem e-posta ile ulaşarak, indirim kodları ve kampanya haberleri gönderiyor. Siz de eğer bu tip fırsatları yakalamak istersen... daha ››

İddaa için indirim tüyosu: Avantajix

İddaa sitesinde ve benzerlerinde indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kodu, hediye çeki gerekmeden ucuzlatmanın yolu www.avantajix.com adresi. Avantajix çok değişik bir site. Alışveriş yapanlara p... daha ››

İddaa’da Hangi Fırsat Size Daha Uygun?

İddaa'da anlık değişen fırsatlardan gönlünüze göre seçin, yakalayın, kazanın.... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

0 adet kupon

Bu bölümde şimdilik kupon bulunmamaktadır.

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte İddaa indirim kodu kullanmak:

- İddaa indirim kuponu

İddaa sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- İddaa kupon kodu

İDDİA İNDİRİM KUPONU ARAYANLAR İÇİN FIRSAT VE KAMPANYA HABERLERİ BİR ARADA. İddia, spor bilgisini kazanca dönüştüren eğlenceli bir tahmin oyunudur ve Türkiye’de bahis oyunlarını yasal ve kontrol edilebilir bir platforma taşıyan İnteltek A.Ş. ve Spor Toto Teşkilat başkanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü iştirakidir. Her gün oynanabilen bu oyunda yapılması gereken tek şey iddia bayisine gidilmesi ya da iddia.com sayfasına üye olunması ve programda yer alan karşılaşmalar arasında seçim yapıp, tahminde bulunulmasıdır. Siteden sadece futbol alanında değil; basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo alanlarında kupon tahmini yapılabilmektedir, tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır. İddia.com da tahmin hangi spor türünde yapılırsa yapılsın kuponun belirli bir kolon ve minimum bedeli bulunmaktadır. Sayfada tahminler kupon üzerinde oluşturur, bedeli ödedikten sonra oynanmış kupon adını alır ve bu kupon üzerinden kontrol yapılıp para kazanıp kazanılmadığına bakılır. İddia.com da ikramiye kazanmak için oynanılan kolonda tüm tahminlerin doğru olması gerekmektedir. Doğru tahminlerin oranlarının birbiriyle çarpımından oluşan kolon oranı, kolon bedeli ile çarpılarak ikramiye bedeli hesaplanır ve bu bedel ekranda gösterilmektedir. Sitede iddia programı başlığı altında tahmin yapılacak karşılaşmalar, başlangıç zamanları, başlangıç oranları ve karşılaşmalarla ilgili diğer tüm bilgiler yer almaktadır. İddia programlarında yer alan maçların ihtimalleri programda oran ile belirtilmektedir ve her maçın karşısında ilgili oyun türleriyle ilgili oranlar bulunmaktadır. Sayfada, en çok oynananlar maçlar, karşılaşmaların canlı sonuçları (tarih ve lig bilgileri girilerek), geçmiş dönem karşılaşmaların istatistikî sonuçlarını bulunabilmekte ve oynanan kuponda yapılan tahminlere yardımcı olmaktadır. iddia.com adresini sosyal medya hesaplarından da takip etme imkânı bulunmakta, üye olmadan işlem yapılamamaktadır. Facebook hesabı ile de sayfaya direkt giriş yapılabilmektedir. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, banka havalesi, bulunmakta, güvenli ödeme siteleri arasında yer almaktadır.

Bildiğiniz gibi İddaa sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- İddaa indirim kodu

Sonuçta İddaa indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

http://www.iddaa.com.tr