Store RSS

Koalay kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

Koalay indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Koalay indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

http://www.koalay.com

Kullanıcı oyu: 4.1 /5 (21 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 3 kupon

Üye olana daha fazla indirim var

koalay.com sitesi de diğer pek çok sitenin yaptığı gibi üyelerine dönem dönem e-posta ile ulaşarak, indirim kodları ve kampanya haberleri gönderiyor. Siz de eğer bu tip fırsatları yakalamak isterseniz... daha ››

Koalay için Avantajix.com dünyanın en zekice indirim fikri

Koalay sitesinde ve benzerlerinde indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kodu, hediye çeki gerekmeden ucuzlatmanın yolu www.avantajix.com adresi. Avantajix çok değişik bir site. Alışveriş yapanlara ... daha ››

Koalay’da Hangi Fırsat Size Daha Uygun?

Koalay'da anlık değişen fırsatlardan gönlünüze göre seçin, yakalayın, kazanın.... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

1 adet kupon

Koalay: 55TL indirim kodu / kampanya şifresi

Koalay'dan 55TL kazandıran bedava yakıt indirim kodu kampanyası başladı. Katılan hem 55TL kazanıyor hem de en ucuz sigorta avantajından yararlanabiliyor. Hemen yukarıda yazan "TIKLA VE KAMPANYAYA GİT"... daha ››

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte Koalay indirim kodu kullanmak:

- Koalay indirim kuponu

Koalay sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- Koalay kupon kodu

KOALAY İNDİRİM KUPONU ARAYANLAR İÇİN FIRSAT BU FIRSAT. Bütçenize en uygun teklifle kasko ve trafik poliçesi koalay.com ile 3 dakika da satın alınabilmektedir. Türkiye’nin ilk online sigorta şirketidir. Sizden istenen sadece 7 soruya cevap vermenizdir. Sonrasında önde gelen sigorta şirketlerinin sizin için verdiği farklı tekliflere ulaşır, seçiminizi yaparsınız. 365 gün sadece bir tıkla 7/24 kasko ve trafik sigortası için teklif alır, poliçenizi de kendiniz online satın alırsınız. Size verilen bilgilerin tümü kolay ve anlaşılır şekildedir. Destek merkezine istediğiniz her an ulaşabilir veya mail atarsınız. Firmanın size geri dönmesini istiyorsanız da cep telefonunuz ile mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilir uygun avantajlardan faydalanırsınız. Sanal POS ile ödemeleriniz kredi kartınızdan peşin ya da taksitli olarak çekilir böylece taksitli ödemelerinizi takip etmeye gerek kalmaz. Anlaşmalı sigorta şirketleri; Maphre, HDI, Güneş Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz, Zurıch Sigorta, AVIVA, Groupama, ERGO, AKSigorta ve Ray Sigorta’dır. Koalay.com’un size kazandırdıkları vazgeçemeyeceğiniz rahatlıklar en uygun fiyatlar, zamandan tasarruf, tarafsız ve objektif teklifler, bilgilerinizin güvenliği, ücretsiz teklif seçenekleri sayılabilir. Kolay ve hızlı çalışan bir sistemdir. Teklifleri karşılaştırarak size en uygun olanını seçmenize olanak sağlar. Teklifler kişisel bilgileriniz ve aracınızın bilgilerine göre sunulur. Yıllık ödeme ve aylık taksitler arasından seçim yapmanıza imkân tanır. Poliçeyi satın alır almaz bilgiler mail adresinize gelir. Kasko sigortası ile trafik sigortası arasındaki farklar açıkça anlatılır. Kasko genel şartları hakkında bilgi verilir. Teminat kapsamına göre kasko sigortası ürün çeşitleri; Dar Kasko, Kasko, Genişletilmiş Kasko, Tam Kasko’dur. Hasar olması durumunda yapacaklarınız hakkında detaylı şekilde bilgilendirilirsiniz. Çarpma veya çarpılma durumunda, cam hasarlarında, park hali hasarlarında, aracım çalındı hasarlarında, radyo teybim çalındı durumunda kasko sahibinden istenen yasal evraklar hakkında bilgilendirilir ve seçtiğiniz sigorta şirketinden eksiksiz hizmet almanız sağlanır.

Bildiğiniz gibi Koalay sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- Koalay indirim kodu

Sonuçta Koalay indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

http://www.koalay.com