Store RSS

Mikro Yazılım kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

Mikro Yazılım indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Mikro Yazılım indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

https://www.mikro.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.3 /5 (19 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 2 kupon

Mikro Yazılım’dan %20 indirim kazanın

Mikro Yazılım'dan bugün alacağınız Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir programlarından %20 indirim kazanın. İndirim hem lisans satın alımı hem de kiralamalar için geçerlidir. Kampanya bi... daha ››

Mikro Yazılım indirim kuponu yoksa Avantajix’le ucuzlatın

Mikro.com.tr ve benzeri sitelerde fiyatları zekice ama indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kodu, hediye çeki gerekmeden ucuzlatmanın yolu www.avantajix.com adresi. Avantajix çok değişik bir site.... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

1 adet kupon

Mikro Yazılım için %50 indirim kodu

Mikro Yazılım için indirim kodu arıyorsanız burada bir tane var, anında %50 indirim veriyor, fakat tek kullanımlık. Kupon kodunun kaynağı Garanti Bankası. Eğer siz kullanmaya çalıştığınızda bu kod geç... daha ››

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte Mikro Yazılım indirim kodu kullanmak:

- Mikro Yazılım indirim kuponu

Mikro Yazılım sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- Mikro Yazılım kupon kodu

Türkiye'nin en büyük yazılım firmalarından biri olan Mikro Yazılım 1988 yılında kurulmuş ve kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin en bilinen firması olmayı başarmıştır. Mikro.com.tr adresi üzerinden yayın yapan Mikro Yazılım, hızlı büyümesine ve en takdir edilen şirketlerden biri olmasına ek olarak 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital’den yatırım almak suretiyle yepyeni ürün ve hizmet üretimerine yelken açtı. Şu an portföyünde 4 önemli yazılım ürünü bulunan Mikro Yazılım, Küçük Ölçekli İşletmeler için: Mikro Run; Kobiler için: Mikro Jump; Büyük İşletmeler için: Mikro Fly; ve Mali Müşavirler için: Mikro Müşavir yazılımlarıyla dikkatleri çekmektedir. Ürün detayları şöyledir: 1) Küçük Ölçekli İşletmeler için hazırlanmış paket program Mikro Run, esnaf, serbet meslek erbabı ve küçük işletmelere büyüme vaat eder. Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz. Üstelik Mikro Run'ı isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz. 2) Kontrollü Büyümek İsteyen Kobiler için yazılmış Mikro Jump ise, hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetmenizi sağlar. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür. Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek ve rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü size göre olabilir. 3) Verimliliğini ve Karlılığını artırmak isteyen Büyük İşletmeler için yazılmış olan Mikro Fly süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak isteyen işletmelere özel olarak yazılmıştır. 4) Serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin ihtiyaç duydukları paket program Mikro Müşavir ise tüm muhasebe süreçlerini güvenle takip etmek isteyenlere özel bir yazılımdır. Mikro Müşavir kolay kullanımı ve işlevselliği ile genel muhasebeden personele, işletme defterinden amortisman takibine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunar.

Bildiğiniz gibi Mikro Yazılım sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- Mikro Yazılım indirim kodu

Sonuçta Mikro Yazılım indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

https://www.mikro.com.tr