İNDİRİM KODU İndirim Kodu Veren Siteler Vivi Araç Kiralama
Store RSS

Vivi Araç Kiralama kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

Vivi Araç Kiralama indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Vivi Araç Kiralama indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

http://www.vivi.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.2 /5 (22 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 2 kupon

Vivi Araç Kiralama için Avantajix.com dünyanın en zekice indirim fikri

Vivi Araç Kiralama sitesinde ve benzeri sitelerde indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kodu, hediye çeki gerekmeden ucuzlatmanın yolu www.avantajix.com adresi. Avantajix çok değişik bir site. Alış... daha ››

Vivi Araç Kiralama’da Hangi Fırsat Size Daha Uygun?

Vivi Araç Kiralama'da anlık değişen fırsatlardan gönlünüze göre seçin, yakalayın, kazanın.... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

1 adet kupon

Vivi.com.tr %10 indirim kodu

Vivi.com.tr araç kiralama platformundan 3 gün önce yapılan kiralamalarda %10 indirim veren indirim kupon kodu yukarıda kullanımınıza sunuluyor. Yukarıdaki "KUPON KODUNU GÖSTER" linkine tıklayıp bu kup... daha ››

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte Vivi Araç Kiralama indirim kodu kullanmak:

- Vivi Araç Kiralama indirim kuponu

Vivi Araç Kiralama sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- Vivi Araç Kiralama kupon kodu

VİVİ İNDİRİM KUPONU ve KAMPANYA HABERLERİ BULMANIN EN KOLAY YOLU İNDİRİMKODU.COM vivi.com.tr, internetten hızlı ve güvenilir araç kiralama sitesi olup Türkiye ‘nin önde gelen, güvenilir araç kiralama firmalarından fiyat alma ve karşılaştırma imkânı sağlamaktadır. UGR Teknoloji Ltd ’nin sorunsuz hizmet anlayışındaki faaliyet alanlarından olan Vivi tescilli markasıyla Türkiye’deki araba kiralama sektörünün lider firmalarından biri konumundadır. Vivi araç kiralama sağlam bir sistem halinde çalışmaktadır. Sisteme sadece araç kiralamak isteyenler değil aynı zamanda tedarikçi firmalar da bu sisteme kayıt olarak müşteri potansiyellerini artırmaktadır. Firmalar Türkiye’nin tüm illerine yayıldığı için müşteriler araç arama bölümünden ihtiyaçlarına göre bir filtrelendirme yapabilmektedir. Vivi sistemi, kayıtlı firmalar içinde arzu edilen gün ve saate uygun kiralık arabaları hemen listelenir ve araba seçildiyse diğer aşamalar gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra yapılması gerekenler şunlardır: Araç kiralama işleminde opsiyonları kullanmak için istenilen yerlerin seçilmesidir. Örneğin navigasyon cihazı ya da özel bir şoför gibi. Daha sonra iletişim adresleri ve isim gibi kişisel bilgiler girilmelidir. Sonra kredi kartı yoluyla ön ödeme(kapora) yapılmalıdır. Araç rezervasyon işlemleri internet üzerinden yaptırmak istenmiyorsa telefon numaralarından da müşteri temsilcileri yardımı ile yapılabilmektedir. Araç kiralama şirketine sahip olanlar web sitesinden Kurumsal Giriş kısmından kayıt yapmaktadırlar. Vivi. com.tr ‘den kullanım koşulları ve Otomobil kiralamayla ilgili kiralama koşulları da öğrenilebilir. Kiralama koşulları içinde iptal prosedürü, rezervasyon değişikliği, tedarikçi firma koşullarıyla ilgili bilgiler yer almaktadır. Ayrıca araba kiralama noktalarına online olarak kolayca ulaşmak mümkündür. Araba kirala işleminde araç nasıl teslim alınır, nasıl iade edilir, fatura nasıl alınır, aracı kiralarken gerekli evraklar nelerdir, ödeme şekilleri veya rezervasyon değişiklikleri gibi akla takılabilecek soruların yanıtı sitede yer almaktadır. Marka sosyal medya hesaplarından da takip edilebilmekte ve kampanya bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Bildiğiniz gibi Vivi Araç Kiralama sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- Vivi Araç Kiralama indirim kodu

Sonuçta Vivi Araç Kiralama indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

http://www.vivi.com.tr