Store RSS

Ulusoy kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

Ulusoy indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Ulusoy indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

http://www.ulusoy.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.3 /5 (37 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 3 kupon

Ulusoy U Card sayesinde %10 indirim kazanın

Ulusoy U Card %10 indirim kazandırıyor kampanyası başladı. Yukarıda yazan "TIKLA VE KAMPANYAYA GİT" linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi bir... daha ››

Ulusoy için Avantajix.com dünyanın en zekice indirim fikri

Ulusoy sitesinde ve benzeri sitelerde indirim kuponu, kupon kodu, promosyon kodu, hediye çeki gerekmeden ucuzlatmanın yolu www.avantajix.com adresi. Avantajix çok değişik bir site. Alışveriş yapanl... daha ››

Ulusoy’da Hangi Fırsat Size Daha Uygun?

Ulusoy'da anlık değişen fırsatlardan gönlünüze göre seçin, yakalayın, kazanın.... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

2 adet kupon

Ulusoy kampanya şifresi %50 indirim veriyor

Ulusoy %50 indirime ulaşmanızı sağlayacak kod yukarıda yazıyor. Yukarıda yazan "KUPON KODUNU GÖSTER" linkine tıklayarak bu kuponu alıp ödemenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya boyunca Ul... daha ››

Daha fazla indirim için üye olun

Ulusoy sitesi de diğer pek çok sitenin yaptığı gibi üyelerine dönem dönem e-posta ile ulaşarak, indirim kodları ve kampanya haberleri gönderiyor. Siz de eğer bu tip fırsatları yakalamak isterseniz müm... daha ››

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte Ulusoy indirim kodu kullanmak:

- Ulusoy indirim kuponu

Ulusoy sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- Ulusoy kupon kodu

ULUSOY İNDİRİM KUPONU ve KAMPANYA HABERLERİ BULMANIN EN KOLAY YOLU İNDİRİMKODU.COM Ulusoy 70 yılı aşkın süredir, kara taşımacılığında hizmet veren ve sadece Türkiye’nin değil, uluslararası karayolu yolcu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken taşıma firmalarından biri olup, hizmetlerini ayrıca ulusoy.com.tr internet sayfasında satışa sunmaktadır. Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde müşterilerinin hizmetine güvenle ve Ulusoy hizmeti ile sunmaktadır. Sistemde, gidiş- dönüş yeri ve tarih bilgileri belirtilerek arama yapılabilmektedir. Bu aramaya uygun seferlere yolcular site üzerinden rezervasyon yapılabilmekte ve internet sitesinden satın alınmış olan biletler araç saatinden 15 dakika öncesine kadar araç kalkış noktalarından temin edilebilmektedir. Hareket saatine 6 saatten az bir zaman kala iptal, iade, açığa alma işlemi yapılamamaktadır. Ulusoy.com.tr sayfasında Bilet rezervasyon değişiklikleri menüsünde bilet ve rezervasyon sorgulama, bileti açığa alma, açık bileti sefere bağlama, bilet iptali, rezervasyon satın alma ve rezervasyon iptal işlemleri yapılmaktadır. Seyahat Bilgi Merkezi menüsü siteden bilet alan yolculara terminal ve bilet satış ofislerinin bilgilerini, servis güzergâh bilgilerini, dinlenme tesis bilgilerini vermektedir. Ayrıca talep eden müşteriler için seyahat sigortası satış işlemi de yapılmaktadır. Seyahatlerle ilgili her türlü soru, sorun, öneri, şikayet gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri temsilcisi ile irtibata geçilebilmektedir. Siteden belirli yurtdışı güzergâhlarına bilet satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Özellikle nereye gideceğine karar veremeyen ve seyahat aracı olarak otobüsü seçen yolcular için popüler lokasyonlar ve detay bilgiler sitede yer almaktadır. Şirket çalışanlarının otobüs ile yolculuk etmeleri istenildiği takdirde kurumsal indirimlerden faydalanılabilmektedir. Ayrıca siteden yapılan rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerinde Ulusoy Kard (Ukart) ‘tan faydalanılabilmektedir. Marka aynı zamanda sosyal medya sayfalarından takip edilebilmektedir.

Bildiğiniz gibi Ulusoy sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- Ulusoy indirim kodu

Sonuçta Ulusoy indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

http://www.ulusoy.com.tr