Store RSS

Select Moda kupon kodu, indirim kuponu ve hediye çekleri

Select Moda indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Select Moda indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

https://www.selectmoda.com/

Kullanıcı oyu: 4.5 /5 (2 Oy)

En Yeni İndirim Kupon Kodları

En son gelen 2 kupon

Select Fashion için %20 indirim kodu

10 Şubat 2019'u 11 Şubat 2019'a bağlayan gece saat 24:00'te bir anda Markafoni.com sitesi ortadan kayboldu ve onun yerine "Select Moda" adlı site ortaya çıktı. Markafoni.com SelectModa.com'a yönleniyo... daha ››

Selectmoda.com’da 10TL’den başlayan fiyat kampanyası

Selectmoda.com'da 10TL'den başlayan fiyat kampanyası başladı. Yukarıda yazan "TIKLA VE KAMPANYAYA GİT" linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsiz. Herhangi ... daha ››

 

Önceki İndirim Kupon Kodları

1 adet kupon

Selectmoda.com’da Sevgililer Günü’ne özel %20 indirim!

Selectmoda.com'da Sevgililer Günü'ne özel %20 indirim kampanyası başladı. Yukarıda yazan "TIKLA VE KAMPANYAYA GİT" linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz bu kampanyaya katılım ücretsi... daha ››SELECT FASHION LOOKBOOK VIDEO:

SELECT FASHION SPONSOR VIDEO:

SELECT FASHION YOUTUBE VIDEO:

DMCA.com Protection Status


İş bu sayfadaki her türlü içerik indirimkodu.com ekibi tarafından bir araya getirilmiş ve sürekli güncellenen özgün ve faydalı fikirler, öneriler, incelemeler, derlemeler ve açıklamalardan meydana gelmiş olup, tüm hakları saklıdır. Sadece izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.

 

Online alışverişte Select Moda indirim kodu kullanmak:

- Select Moda indirim kuponu

Select Moda sitesi için en güncel indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeki önerilerimiz yukarıda bilginize tamamen ücretsiz olarak sunuluyor; indirim kodu kullananlar alışverişi daha da ucuza getirip keyifle tamamlıyor.

- Select Moda kupon kodu

Selectmoda.com ile ilk kez 10 Şubat 2019 gecesi saatler 24:00'ı vurduğunda karşılaştık. Tam gece yarısı Markafoni'ye girmek istediğimizde bir de baktık ki, yepyeni bir isim bizi karşılıyor. "Select Moda"... Hemen Google'da arattık ve bu yeni ismin yurt dışındaki Select Fashion'un Türkiye ayağı olduğunu anladık. Markafoni sitesinin yerine kurulan yepyeni bir internet sitesi olarak karşımıza çıkan Select Moda'ya "aramıza hoşgeldin" diyor ve hemen sitemizde yer veriyoruz. Çünkü inanıyoruz ki Select markası da Markafoni kadar başarılı olacak ve tüm Türkiye'nin ağızdan ağıza dolaşan efsanesi Markafoni'yi aratmayacak. Select Moda ve Select Fashion indirim kodları bu sayfamızda paylaşılacak. Tüm modaseverler Select indirim kodu ve kampanya haberlerine bu sayfamızdan ücretsiz ulaşabilecek.

Select Moda hakkında bir kaç cümle de kurumsal bilgi isteyenler için şu bilgiyi ekleyelim: Markafoni.com sitesi 30 Haziran 2017 itibarıyla satışlarını durdurmuş ve 15.000.000 dolar karşılığında Select Fashion firmasının sahibi Cafer Mahiroğlu tarafından satın alınmıştı. 22 Ağustos'ta site tekrar açıldığında Cafer Mahiroğlu Markafoni'nin bir süre daha aynı isimle devam edeceğini, 15 milyon satın alma bedeline ek 15 milyon dolar da yatırım yapılacağını; bu fazda kullanıcılarının en az %80'ini koruyacağını ve ardından da "Select" markasının öne çıktığı ve Türkiye'nin ilk ve en büyük özel alışveriş sitesi konumunu da pekiştirecek süper kampanyalarla yayınına devam ederek çok ses getireceğini belirtmişti. Tecrübeli CEO Mahiroğlu, Select’in 250 mağazasıyla İngiltere’deki en güçlü markalardan biri olduğunu eklemiş ve Markafoni rüzgarını da eklediğinde Select'in Avrupa ve Türkiye'de parmakla gösterilecek yerlere geleceğini belirtmişti. Sözün özü bu adresi izlemede kalalım, çünkü sanırız güzel şeyler olacak.

Bildiğiniz gibi Select Moda sitesinde fiyatlar zaten çok uygun, çok ekonomik. Hem site güvenli, hem alışveriş pratik. Bunun üstüne bir de indirim kodu kullanılınca sadece alışveriş tebessüm etmiyor, sadece fiyatlar keyiflenmiyor; cüzdanlar kelimenin tam anlamıyla bayram ediyor. Kupon kullanan, yaptığı alışverişten gurur duyuyor. Kampanyalara katılan, indirimlere bayılıyor.

- Select Moda indirim kodu

Sonuçta Select Moda indirim kuponu ve promosyon kodları online alışverişi zenginleştiriyor. İnterneti güzelleştiriyor. Bütçeyi denkleştiriyor. Keyfimize keyif katıyor. Yukarıda yazan indirim kodlarını tıklayan ve kullanan kazanıyor.

https://www.selectmoda.com/